03049, м. Київ, вул. Стадiонна, 3-А, оф.2,
тел. +38 044 361-49-51, тел. +38 044 361-49-52
Е-mail: office@ spetsocenka.com.uaПОСЛУГИ

Професійні послуги у сфері оцінки, аудиту, інвестиційного консалтингу, фінансового планування, правової та економічної діяльності

Нашою метою є допомога клієнтам в розв'язанні конкретних проблем та встановлення довгострокових партнерських відносин з ними, надання високоякісних послуг з використанням передових методик та технологій. Основою успіху нашої компанії є відмінна якість виконання кожного завдання, високий рівень професійної підготовки фахівців, наявність власних інформаційних баз і методичних розробок.

Наші взаємовідносини з клієнтами базуються на принципах повної довіри, порозуміння, конфіденційності та безумовного дотримання всіма співробітниками норм національних та міжнародних Кодексів етики, підтвердженням цьому є бездоганна репутація нашого підприємства.

За роки існування здобутком підприємства стала велика кількість успішно проведених робіт для вітчизняних та зарубіжних Замовників, які за підсумками їх рецензування в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, експертних радах саморегулівних організацій України та інших інстанціях повністю відповідають вимогам нормативно-правових актів. За всі роки діяльності товариство не мало жодної претензії та рекламації, що є показником нашої надійності та професіоналізму.

Підприємство має всі необхідні дозволи, ліцензії, сертифікати, в тому числі міжнародного зразка RICS та TEGoVA .

Останнім часом, у зв'язку з активізацією процесу виходу українських компаній на міжнародні ринки, досить актуальним є проведення робіт у відповідності з Міжнародними стандартами оцінки, аудиту та Міжнародними стандартами фінансової звітності. Здійснені підприємством в цьому напрямку проекти дозволили нашим клієнтам успішно провести публічне розміщення на міжнародних торговельних площадках, деяким - залучити іноземних інвесторів і отримати нові кредити на вигідних умовах, провести операції купівлі-продажу нерухомості за межами України, створити нові спільні підприємства, тощо.

Всі співробітники підприємства мають вищу освіту в різноманітних сферах правової та економічної діяльності, значний досвід роботи та високий професійний рівень.

Підприємство приймає активну участь у національних та міжнародних конференціях і семінарах, плідно співпрацює з провідними міжнародними консалтинговими фірмами.

Основними напрямками роботи нашого підприємства є:

здійснення незалежної оцінки по визначенню вартості:

- всіх видів рухомого та нерухомого майна, в т.ч. земельних ділянок;

- паїв, цінних паперів;

- нематеріальних активів, у т.ч. прав на об'єкти інтелектуальної власності (винаходів, товарних знаків, патентів, ноу-хау, ліцензійних договорів, Інтернет - проектів та інше);

- цілісних майнових комплексів усіх форм власності;

- майнових прав, в т.ч. прав, які є складовими частинами права власності, а також інших специфічних прав (права на провадження діяльності, використання природних ресурсів, тощо)


з метою:

визначення справедливої вартості для цілей бухгалтерського обліку та фінансової звітності, внесення в Статутний капітал, приватизації, оренди, застави, оподаткування та визначення розміру державного мита, доопрацювання (актуалізації), укладання ліцензійних договорів, страхування, визначення збитків або розміру відшкодування та інше.

· проведення аудиту, фінансового планування;

· виконання землевпорядних робіт;

· ріелторська діяльність;

· страхування;

· складання інвестиційних проектів, бізнес-планів.  

 

У випадку якщо:

- Ви володієте інтелектуальною власністю, наприклад, запатентованим винаходом чи ноу-хау і не знаєте, як оформити взаємовідносини з підприємством, яке використовує вашу інтелектуальну власність

- Ви маєте намір використати майно (інтелектуальну власність) в якості Статутного капіталу підприємства

- Ви не маєте відповідних документів на майно, яким володієте, а маєте бажання поставити його на баланс підприємства

- Виникла необхідність оцінити та переоцінити основні засоби з метою упорядкування бухгалтерського обліку підприємства

- Виникла необхідність зробити переоцінку активів підприємства по справедливій вартості з метою приведення у відповідність з вимогами міжнародної фінансової звітності

- Виникла необхідність проведення доопрацювання (актуалізації) проведеної раніше оцінки на нову дату

- Ваше підприємство змушене розраховуватись по боргам майном (в т.ч. нерухомістю), чи борг Вашому підприємству сплачують майном (в т.ч. нерухомістю)

- Ваше підприємство проходить процедури реорганізації, ліквідації, банкрутства

- Ваше підприємство оформлює майно (в т.ч. нерухомість) під заставу для отримання кредиту чи інвестиції

- Ви берете в оренду чи купуєте державне (комунальне) майно

- Ви маєте намір відкрити свій бізнес, у тому числі зареєструвати (перереєструвати) підприємство

- Вам необхідно вирішити питання, пов'язані з антимонопольним законодавством

- Вам необхідно всебічно оцінити ефективність майбутніх інвестицій чи визначити доцільність здійснення даного конкретного проекту

- Вам необхідні юридичні консультації, аудиторські послуги.

Ви можете одержати допомогу наших професіоналів, які проведуть аналіз ситуації, нададуть їй правову та економічну оцінку, визначать шляхи та здійснять розв'язання виниклих проблем.

За 2008 рік здобутками ТОВ «ОБ'ЄДНАНЕ ПІДПРИЄМСТВО З ОЦІНКИ ТА ЕКСПЕРТИЗИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ І ІНВЕСТИЦІЙ» - УКРАЇНА» сталисотні успішно проведених оціночних робіт для вітчизняних та зарубіжних Замовників, які за підсумками їх рецензування в органах державної влади, органах місцевого самоврядування та експертних радах саморегулівних організацій України та інших інстанціях відповідають вимогам нормативно-правових актів. За цей рік діяльності товариство не мало жодної претензії та рекламації, що є показником нашої надійності та професіоналізму. Підприємство приймає активну участь у національних та міжнародних конференціях і семінарах, плідно співпрацює з провідними консалтинговими фірмами Росії.

Copyright c 2008 Спецоцiнка Украiна
Головна | Про компанiю | Послуги | Контакти