03049, м. Київ, вул. Стадiонна, 3-А, оф.2,
тел. +38 044 361-49-51, тел. +38 044 361-49-52
Е-mail: office@ spetsocenka.com.ua
ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Об’єднане підприємство з оцінки та експертизи спеціальних об’єктів і інвестицій» (скорочена назва - ТОВ «Спецоцінка») було створене в 1994 році.

В 1998 році відбулося об'єднання декількох оціночних та аудиторських організацій в єдину юридичну особу  - ТОВ «Спецоцінка».

Головний офіс  в Російській Федерації:

ООО «Объединенное предприятие по оценке и экспертизе специальных объектов и инвестиций», 107078,  г. Москва, вул. 5-та Кожуховская, буд. № 8.

Центральний офіс  в Україні:

ТОВ «ОБ'ЄДНАНЕ ПІДПРИЄМСТВО З ОЦІНКИ ТА ЕКСПЕРТИЗИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ І ІНВЕСТИЦІЙ» - УКРАЇНА» ,

03049, м. Київ, вул. Стадіонна, буд. 3-а, оф. 2.

Загальна чисельність співробітників товариства з урахуванням всіх філій і представництв налічує більш ніж 400 фахівців, в т.ч. 56 - в Україні. Загальна кількість представництв та філій на території країн СНД становить 124 офіси, в т.ч. 18 – в Україні, а саме:

м. Київ, м. Ужгород, м. Чернівці, м. Львів, м. Івано-Франківськ, м. Житомир, м. Миколаїв, м. Одеса, м. Херсон, м. Полтава, м. Дніпропетровськ,

м. Харків, м. Запоріжжя, м. Донецьк, м. Луганськ, м. Суми, м. Кіровоград, АР Крим.

Крім того, на сьогодні функціонують представництва в таких країнах світу:

  •  США: 21351, Ridgetop Cicle Suite 300, Dulles, VA 20166 Washington DS.anoe, USA
  •  Західна Європа: 1600, Прага 6, вул. Назаторце, буд. 9
  •  Канада: 340 Royal York Rd., apt. 1518, Toronto, ON, M8Y 2P9, Canada.
  •  Німеччина: Stoppelheck, 10, 44339 Dortmund, Deutschland.
  •  Об'єднані Арабські Емірати: Name: Nour Aldin, tel No +971505016116, e-mail: nour_uae@emirates.net.ae P.O.Box: 94934 Dubai.
  •  Країни Бенілюксу (офіс в м. Антверпен, Бельгія): Hannekenshoek 39, B-2200 Herentals, Belgium .
  •  Італія: Via F Baracchini, 9 – 20123 Milano, ITALY
  •  Великобританія: 8 Alpha Business Park, Welham Green, Herts AL9 7NT, UNITED KINGDOM

На даний час ведуться роботи по реєстрації представництв в Грузії, Казахстані та Китаї.

Основу кадрового потенціалу підприємства складають фахівці, що мають значний досвід роботи,  високий професійний рівень та вищу освіту в різноманітних сферах  правової, економічної та технічної діяльності,  пройшли Міжнародну та Європейську сертифікації і отримали сертифікати Royal Institution of Chartered Surveyors RICS та TEGoVA в області оціночної діяльності, являються членами FIABCI (Міжнародної федерації нерухомості), Українського та Російського товариств оцінювачів, Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ), Української асоціації сертифікованих бухгалтерів та аудиторів, Спілки податкових консультантів України, Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр» та інших саморегулюючих та громадських  організацій. Якість роботи багатьох з них відзначена Почесними грамотами та Подяками як вітчизняних державних та місцевих органів влади, так і міжнародних інституцій.

Також компанія являється асоційованим членом  Українського товариства оцінювачів, Російського товариств оцінювачів та Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

 Підприємство має всі необхідні дозволи, ліцензії, сертифікати, в тому числі міжнародних зразків, що дає можливість фахівцям товариства надавати професійні послуги у сферах:

- оцінки,

- стратегічного консалтингу,

- аналітики ринків капіталу,

- фінансового планування,

- керування проектами

- агентських послуг: страхування,

- юриспруденції,

не тільки на територіях України, країн СНД, а також у багатьох інших країнах світу.

Роботи можуть виконуватися українською, російською, англійською та іншими мовами за вимогою клієнтів.

Наявність потужних матеріальних та інтелектуальних ресурсів, власних інформаційних баз і методичних розробок, технологій, розгалуженої регіональної мережі представництв компанії в Україні та за кордоном забезпечує оперативність виконання замовлень будь-якого масштабу й складності.

 Copyright c 2008 Спецоцiнка Украiна
Головна | Про компанiю | Послуги | Контакти